Usługi

Tulejowanie otworów w maszynach budowlanych

Tulejowanie Digger Service

Nasza firma świadczy specjalistyczne usługi w zakresie tulejowania, napawania i wytaczania połączeń ruchomych w maszynach budowlanych. Regenerujemy nawet silnie owalne i wybite otwory.

Usługi świadczymy za pomocą specjalistycznych, przenośnych wytaczarko-napawarek sterowanych elektronicznie. Przywracamy nominalne wymiary uszkodzonych otworów na miejscu u klienta, bez konieczności przewożenia maszyny do specjalistycznego warsztatu. Wykonujemy regenerację nawet bardzo wybitych otworów, poprzez napawanie ich do momentu uzyskania odpowiedniego wymiaru gniazda, nadającego się do wytoczenia, a następnie wytaczanie do uzyskania właściwego wymiaru.

Tulejowanie Prasa hydrauliczna Digger Service

Po uzyskaniu właściwego wymiaru, tuleje są wciskane do gniazda specjalną, hydrauliczną prasą, dzięki czemu sąone idealnie spasowane i nie zostają uszkodzone, jak w przypadku wbijania ich młotkiem.

Usługę tulejowania jesteśmy w stanie wykonać w dowolnym miejscu, na żwirowni, na terenie budowy, u Państwa na placu, jedynym wymogiem jest dostęp do prądu oraz zadaszenie w przypadku złych warunków atmosferycznych.

Tulejowanie maszyn budowlanych wykonujemy zarówno w oparciu o części dostarczone przez klienta, jak i o własne, gdyż posiadamy bardzo bogaty asortyment tulejek i sworzni do niemal każdego typu maszyn.

Jesteśmy serwisem, który wykonuje całościowe regeneracje maszyn - specjalizujemy się w koparko-ładowarkach: CAT, JCB, CASE, FERMEC itp.

Napawanie sworzni

Napawanie sworzni Digger Service

Oferujemy regenerację sworzni metodą napawania i szlifowania. Napawane sworznie nie ustepują żywotnością oryginalnym, nowym sworzniom. Napawane i wyszlifowane sworznie są rozwiązaniem, które jest coraz popularniejsze wśród naszych klientów, ze względu na ich doskonałą jakość i mniejszy koszt, w porównaniu z koniecznością dokonania zakupu nowego oryginalnego sworznia.
Regeneracja gniazd łożysk zwrotnic

Regeneracja gniazd łożysk zwrotnic Digger Service

Wykonujemy naprawy gniazd pod łożyska zwrotnic przednich mostów popularnych koparko-ładowarek.