Tulejowanie maszyn, wytaczanie

Skąd jesteśmy

Pabianice

Zadzwoń

+48 607576096

Napisz

diggerservice@wp.pl

Tulejowanie maszyn budowlanych

Nasza firma świadczy specjalistyczne usługi w zakresie tulejowania, napawania i wytaczania połączeń ruchomych w maszynach budowlanych. Regenerujemy nawet silnie owalne i wybite otwory.

Usługi świadczymy za pomocą specjalistycznych, przenośnych wytaczarko-napawarek sterowanych elektronicznie. Przywracamy nominalne wymiary uszkodzonych otworów na miejscu u klienta, bez konieczności przewożenia maszyny do specjalistycznego warsztatu. Wykonujemy regenerację nawet bardzo wybitych otworów.

Po uzyskaniu właściwego wymiaru, tuleje są wciskane do gniazda specjalną, hydrauliczną prasą, dzięki czemu są one idealnie spasowane i nie zostają uszkodzone, jak w przypadku wbijania ich młotkiem. Usługę tulejowania jesteśmy w stanie wykonać w dowolnym miejscu, na żwirowni, na terenie budowy, u Państwa na placu, jedynym wymogiem jest dostęp do prądu oraz zadaszenie w przypadku złych warunków atmosferycznych.

Tulejowanie maszyn budowlanych wykonujemy zarówno w oparciu o części dostarczone przez klienta, jak i o własne, posiadamy bardzo bogaty asortyment tulei i sworzni do niemal każdego typu maszyn. Jesteśmy serwisem, który wykonuje całościowe regeneracje maszyn.

Napawanie sworzni

Oferujemy regenerację sworzni metodą napawania i szlifowania. Napawane sworznie nie ustepują żywotnością oryginalnym, nowym sworzniom. Napawane i wyszlifowane sworznie są rozwiązaniem, które jest coraz popularniejsze wśród naszych klientów, ze względu na ich doskonałą jakość i mniejszy koszt, w porównaniu z koniecznością dokonania zakupu nowego oryginalnego sworznia.

napawanie-sworzni-digger-service

Regeneracja gniazd łożysk zwrotnic

Wykonujemy naprawy gniazd pod łożyska zwrotnic przednich mostów popularnych koparko-ładowarek.